-Jetë dhe Stil

3 llojet e seksit që çdo çift duhet të bëj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:45 - 13/11/15 |
root

Autori i librit bestseller, “Meshkujt vijnë nga Marsi, gratë vijnë nga Venusi” thonë se janë tre lloje seksi, që çdo çift duhet ti bëj.

Seksi romantik

Pas një dite shumë të lodhshme pune, një darkë romantike me qirinj do të ishte zgjidhja ideale për një mbrëmje të paharruar.

Seksi duke gatuar

Do të ishte shumë bukur dhe shumë e këndshme, nëse ambientin e kuzhinës nuk do ta përdorni vetëm për të gatuar, por në të njëjtën kohë edhe për të kënaqur dëshirat tuaja seksuale.

Seksi i shpejtë

Sipas Gray, ku lloj seksi nuk është e thënë të zgjas shumë gjatë, mjafton vetëm tre minuta për tu kënaqur të dy partnerët.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas