-Jetë dhe Stil

Horoskopi 13 Nentor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:15 - 13/11/15 |
b.f

Dashi: Mund të merrni lajme të mrekullueshme mbi financat në punën tuaj. Kjo do ta ndryshojë ndjeshëm jetën tuaj.

Demi: Mund të poërballeni me sfida. Një bisedë me partnerin do t’ju ndihmojë t’i jepni rrugë dilemës suaj.

Binjakët: Mund të hasni probleme me komunikimin sot, por dielli do t’ju ndriçojë që të arrini të merreni vesh në mënyrë miqësore.

Gaforrja: Nuk ka rëndësi me çfarë keni qenë të përfshirë gjatë ditës, do të habiteni se si fjalët dhe idetë vijnë në kohën e duhur.

Luani: Do të jetë një ditë e mirë për të biseduar për shtëpinë tuaj. do të përballeni me një sërë sfidash, por gjithçka do ta suportoni.

Virgjëresha: Do të keni dëshirë të merreni me gjëra që ju lejojnë të shprehni vetveten. Ky mund të duket si një fillim i ri.

Peshorja: Prisni dhe do t’i shikoni projektet të finalizohen në mënyrë të suksesshme. Fillimi mund të jetë një pikë për nisje në destinacione të reja.

Akrepi: Do të keni një aftësi të veçantë për të kontrolluar bisedat sot. Do të jetë mirë të tregoheni të zgjuar e të ndiqni instiktin tuaj.

Shigjetari: Një ditë e madhe do të jetë sot për punën tuaj. Mund të keni punuar shumë për të fituar respektin e duhur.

Bricajpi: Do të arrini të bashkoheni me anëtarët e tjerë të skuadrës sot dhe do të jeni në gjendje të ndikoni në drejtimin që duhet të marrin.

Ujori: Bamirësia dhe fusha sociale mund të jetë një zonë , ku vërtet do të shkëlqeni sot, duke u dhënë vërtet pa altruizimit.

Peshqit: Do të tërhiqeni nga kurioziteti sot, që do t’ju shtyjë drejt librave dhe klasit, që ju stimulon mendjen.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas