InstaBIZ

Gruaja e aktorit të njohur humb fëmijën në muajin e 4 të shtatzënisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:19 - 12/11/19 |
xhu lia

Gruaja e aktorit të njohur Alec Baldwin, Hilaria ka pësuar abort spontan gjatë muajin të katërt të shtatzënisë.

Ky është aborti i dytë në një kohë të shkurtër për çiftin pasi i pari ka ndodhur në muajin prill të këtij viti. Lajmin e trishtë 35-vjeçarja e dha përmes një postimi në rrjete sociale ku shkruante se mësoi për abortin ndërkohë që kishte shkuar për të bërë një eko rutinë për shtatzëninë.

“Ne jemi shumë të trishtuar t’ju themi që sot mësuam se fëmija ynë ndërroi jetë në muajin e katërt të shtatzënisë. Ne gjithashtu dëshirojmë që ju ta dini se edhe pse nuk jemi mirë tani, do të bëhemi. Ne jemi aq me fat që kemi 4 fëmijët tonë të shëndetshëm dhe kurrë nuk do ta harrojmë këtë”,-ka shkruar ajo në Instagram. Çifti kanë së bashku 4 fëmijë./Opinion.al/

Pas