Rajoni

Greqi/ 30-vjeçari vret të dashurën, e hedh nga shkëmbi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 18/07/21 |
Opi Nion

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, pas vrasjes së Caroline nga bashkëshorti i saj pilot. Një 30-vjeçar ka vararë të dashurën e tij dhjetë vite më të vogël, duke e hedhur nga një shkëmb.

Autori i krimit ka deklaruar se debati mes dy të rinjve ka nisur në makinë dhe në nerva e sipër 30-vjeçari ka nxjerrë mjetin nga rruga, dhe kur e dashura e tij ka dalë nga makina ai e ka shtyrë, duke e hedhur nga shkëmbi.

30-vjeçari ka pohuar se është hedhur edhe vetë për ta ndihmuar, por kur e ka parë pa ndjenja, është larguar nga vendi i ngjarjes i frikësuar.

Mediat greke bëjnë me dije se 30-vjeçari ishte në gjendje shoku dhe se donte të bënte vetëvrasje. Ndërkohë, pritet të kryhet një autopsi në trupin e Garyfallia, në mënyrë që të përcaktohet shkaku i vdekjes./ Opinion.al

Pas