Kronikë

Dhunonte dhe përndiqte 16-vjeçaren, pranga të riut në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 18/07/21 |
Opi Nion

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 19-vjeçar i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një 16-vjeçare.

Bëhet me dije se i arrestuari është identifikuar me inicialet Xh. R., banues në fshatin Bradashesh.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin Xh. R., 19 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një 16-vjeçare,” njofton policia./ Opinion.al

Pas