Kronikë

Grabitet banesa e të moshuarës në KorçëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 05/06/22 |
Opi Nion

Një banesë është grabitur në fshatin Bulgarec në Korçë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën, ku disa persona janë futur në banesën e 61 vjeçares N.P., dhe i kanë marrë një sasi parash.

Deri më tani policia nuk ka mundur të identifikojë autorët, por një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas