-Shëndeti

Ja çfarë tregojnë për shëndetin duart dhe këmbët e ftohta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 07/11/15 |
root

Nëse duart dhe këmbët iu qëndrojnë të ftohta kjo është një shenjë e mirë e shëndetit tuaj. Ata njerëz tensioni i gjakut të të cilëve, është i ulët kanë shpesh përqëndrim të gjakut në trupin e tyre dhe kjo bën që gjymtyrët e tyre të ftohen brenda dhe jashtë.

Nëse duart dhe këmbët e ftohta janë ankesa juaj e vetme, pini deri në tetë gota ujë në ditë në mënyrë që ta rrisni qarkullimin dhe ngrohtësinë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas