InstaBIZ

Sinan Hoxha do të bëhet baba


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 07/11/15 |
root

Këngëtari Sinan Hoxha dhe e fejuara e tij Andrra Destani do të bëhen prindër. Lajmin e ka bërë të ditur Arkiva Shqip, faqja që menaxhon klipet e Sinan Hoxhës, shkruan gazeta Panorama.

Pak kohë më parë Opinion.al ka kontaktuar me këngëtarin dhe ai i ka mohuar zërat për një shtatzëni të mundshme të bashkëshortes së tij. Burime afër çiftit thonë se Andrra është rreth 3 muajshe dhe se gjinia e bebit nuk dihet ende.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas