Kronikë

Gjendet një trup i dekompozuar në Durrës, detaje nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:22 - 10/07/20 |
Al Do

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në bregdetin e Durrësit këtë të premte.

Viktima është gjetur në akuariumin e portit të Durrësit.

Ai nuk është identifikuar ende por ndërkohë policia bën me dije se është i seksit mashkull dhe është në gjedje të dekompozuar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 10.07.2020, rreth orës 07:45, në akuariumin e portit, është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe për zbardhjen e ngjarjes./ Opinion.al

Pas