Kronikë

Gjendet i pajetë shtetasi holandez në SarandëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 10/06/22 |
Opi Nion

Një 66-vjeçar nga Holanda është gjetur i pajetë në Sarandë.

Shtetasi i identifikuar me inicialet J. Ë. ishte banues në vendin tonë, ndërsa është gjetur pa shenja jeta në ballkonin e banesës së tij.

Nga verifikimet paraprake të autoriteteve, dyshohet se 66-vjeçari ka humbur jetën nga shkaqe natyrale. Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjeve.

Pas