Te Fundit

Grabitet me armë zjarri makina luksoze në autostradën Tiranë-DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:14 - 10/06/22 |
Opi Nion

Një grabitje është shënuar mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se persona të armatosur kanë dalë para një makine tip “Audi” duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më pas janë larguar së bashku me mjetin.

Ka qenë pronari i makinës ai që ka bërë denoncimin në polici, ku ka deklaruar se makina e tij u grabit nga persona të armatosur.

Policia ka nisur punën për identifikimin dhe arrestimin e autorëve./Opinion.al

foto galeri

Pas