Kronikë

Sherr në Sarandë, plagoset me thikë 26-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:10 - 10/06/22 |
Opi Nion

Dy persona janë përshirë në një konflikt në Sarandë.

Gjatë konfliktit shtetasi S. S ka goditur me thikë 26-vjeçarin G. M. I plagosuri është transportuar për në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.

Ndërkohë, policia ka nisur punën për arrestimin e autorit./Opinion.al

Pas