Kronikë

Gjendet i pajetë një 56-vjeçar në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:52 - 08/07/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme një 56-vjeçar i identifikuar si Kujtim Tushi është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen “Skenderbeg” të Lezhës.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera dhe nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas