Kronikë

Gjendet i pajetë një 50 vjeçar në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:28 - 14/01/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë. Mëngjesin e sotëm në lagjen “24 Maji” të këtij qyteti është gjetur një trup i pajetë.

Sipas Policisë, viktima është identifikuar me inicialet G.B, ndërsa trupi i tij është gjetur brenda një kanali.

Autoritetet dyshojnë se 50-vjeçari, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë, është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.

Ndërkohë, vijon puna për zbardhjen e plot të rrethanave të ngjarjes së rëndë./ Opinion.al

Pas