Kronikë

Gjendet i pajetë i moshuari në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:41 - 21/02/21 |
Opi Nion

Një 78-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë këtë të diel në në lagjen nr. 17 në Durrës.

Policia njofton se i moshuari jetonte i vetëm, ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Sipas autoriteteve, vdekja e 78-vjeçarit ka ndodhur nga shkaqe natyrale. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 21.02.2021, në lagjen nr.17, Durrës, është gjetur pa shenja jete në banesë, shtetasi B. C., rreth 78 vjeç, i cili banonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas