Kronikë

Makina përplas 5-vjeçaren në Bathore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 21/02/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Bathore. Bëhet me dije se një vajzë 5 vjeçe është përplasur nga një makinë.

Sipas informacioneve, fëmija është transportuar në spital, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar në Komisariatin e Policisë nr.5 drejtuesen e mjetit, e cila do të merret në pyetje për rrethanat e ngjarjes./Opinion.al

Pas