Kronikë

Gjendet i mbytur në rezervuar 17-vjeçari në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:19 - 10/07/22 |
Opi Nion

Një 17-vjeçar është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Vrap, në Tiranë.

Sipas policisë, trupi i adoleshentit është gjetur nga xhaxhai i tij dhe nga këqyrja paraprake nuk janë parë shenja dhune.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas