InstaBIZ

Gigi Hadid fotografohet me të dashurin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 14/08/19 |
xhu lia

Modelja  e njohur Gigi Hadid është komentuar në media këto kohë për lidhjen e saj me personazhin e njohur nga show ‘The Bachelorette’, Tyler Cameron.

Gjatë kësaj jave ata janë fotografuar së bashku me një grup miqsh në New York. Këto foto ku ata shfaqen në New York janë publikuar disa orë pasi Gigi dhe Tyler u vunë re teksa dilnin nga apartamenti i modeles të martën në mëngjes.

Ndërkohë burime pranë tyre kanë treguar se ata janë duke e marrë mjaft shtruar lidhjen e tyre në mënyrë që të njihen me njëri-tjetrin./Opinion.al/

 

 

 

Pas