Aktualitet

Gent Sejko konfirmohet pozitiv me COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 29/10/20 |
Opi Nion

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko konfirmohet pozitiv me koronavirus. Pas marrjes së përgjigjes së tamponit, Guvernatori nisur karantinën e detyrueshme, ndërsa gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme.

Ditën e sotme ai nuk ka marrë pjesë në konferencën e mbajtur online me shkollën ekonomike të Londrës. Po sot u konfirmua pozitive me koronavirus edhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku./ Opinion.al

Pas