-U tha në Opinion

Gazetari tregon se çfarë deklaroi mjeku për autorin e sulmit ndaj BerishësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 06/12/22 |
Opi Nion

Gazetari Eni Ferhati ka deklaruar në emisionin “Opinion” se mjeku që ka dhënë dokumentin ku tregon se autori i sulmit ndaj kryedemokratit Sali Berisha  ka probleme me shëndetin mendor, mban përgjegjësi për atë çka përmban dokumenti.

Ferhati tha se mjeku ka theksuar se agresori ka probleme mendore dhe është bipolar.

Mjeku ka thënë që mbanë përgjegjësi për dokumentin, madje ka thënë se ai është një mbështetës i Berishës. Shkresa sipas PD ka gabime dhe sigurisht që ka vend për interpretim. Por mjeku ka thënë që kemi të bëjmë  me një person mbiploar”,-tha Ferhati.

Pas