-Jetë dhe Stil

Gazetari Enkel Demi, shfaqet në emision me një këpucë tjetër, një tjetërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:39 - 24/09/21 |
Opi Nion

Gazetari Enkel Demi është shfaqur mëngjesin e sotëm në ekran me një këpucë me model ndryshe dhe një ndryshe.

Këtë e ka treguar vetë gazetari, teksa kjo ka shkaktuar të qeshura në studio.

Enkel Demi ka treguar se i ka blerë kështu, por i ka veshur sepse i vinte keq t’i hidhte.

Kam dy vjet që i kam një ndryshe, një ndryshe. Kam përshtypjen se e kam bindur veten që këto këpuce, janë të tilla në kuti, por me gjas i kam blerë unë kështu. Pastaj për të mos i hedhur i kam veshur rregullisht për gjatë gjithë kësaj periudhe dhe ju nuk i keni dalluar. Ky është problem juaj. Nuk ka rëndësi, njëra është me model dhe tjetra pa model. Mua më duket tendenc, është një modë e re. Shiko ata të opozitës si janë këtë periudhë si këpucët e mia, ca të keqe ka”, tha Kel Demi./Opinion.al

Pas