InstaBIZ

Frymëzohuni nga stili “streetstyle” i Jessica Albës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 02/12/15 |
root

Vanity Fair ka përshkruar në këtë 11 fotografi, stilin fantastik “streetstyle”, të një prej aktoreve më të bukura të Hollivudit, Jessica Alba. Sipas Vanity Fair, ajo është gruaja me më shije dhe stil.

1724693810115

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas