Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Yzberisht, gjendet një foshnje në kazanin e plehrave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:43 - 02/12/15 |
b.f

TIRANE- Një foshnje është gjendur në kazanin e mbeturinave në zonën e Yzberishtit, në periferi të Tiranës. Policia është njoftuar nga një qytetar që gjeti foshnjën disa ditëshe fare pranë kazanëve të mbeturinave urbane. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Sipas burimeve, foshnja është e gjallë dhe është transportuar në maternitet

 

(vijon…)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas