Aktualitet

FOTOT/ Si jetonte në mes të luksit viktima Nikaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:00 - 13/11/15 |
b.f

TIRANE- Enton Nikaj i cili u vra dje në një restorant në Dajt jetonte mes luksit. Kështu të pakten shfaqej në Facebook nga ku janë marrë ëdhe fotot më poshtë. Ai ishte me precendet por vazhdonte të udhëtonte shumë jashët shtetit. Enton Nikaj kishte vetëm pak ditë që kishte dalë nga burgu dhe akuzohej për tentativë vrasje.

12208413_1509365599361828_2530085352200595077_n12212490_10153607249343260_851148211_n12107813_1509365832695138_2472703872117246254_n12208394_1509365746028480_9072266515638188354_nnika112191405_1509365779361810_7110910513466720757_n12234882_1509365722695149_5755564594763889932_n

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas