Aktualitet

FOTOLAJM/Deputeti socialist Ndocaj në krah të DemokristianeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 29/10/15 |
b.f

TIRANE-  Eduart Ndocaj ka mbërritur i vetëm në selinë e Parlamentit dhe është ulur në krah të Nard Ndokës edhe pse u zgjodh deputet nga lista e Partisë Socialiste. Ai është identifikuar si kaubojsi nga Kryeministri Rama gjatë fushatës 2013 kur ai mbante në kokë një kapele të tillë, pasionin për të cilat e dëshmoi edhe mbrëmë në ‘Opinion’. Por edhe sot ai ka tërhequr vëmendjen dhe jo më me kapelen por me makinën. Një Benz, i njëjtë me atë që ka perdorur Al Pacino te Kumbari.

makina1

ndocaj21-1024x863

ndocaj ne parlament okndocaj nard ndoka

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas