Rajoni

Fotoja e parë e deputetes shqiptare pas operacionit në tru, i dashuri pranë sajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:56 - 03/12/21 |
Opi Nion

Pas përfundimit me sukses të operacionit për heqjen e tumorrit në tru është publikuar fotoja  e parë e deputetes dhe aktores Adriana Matoshi.

Ka qenë, i dashuri i saj Keith, që ka postuar foto në InstaStory ku shfaqet pranë saj në këto momente të vështira.

Në foton e postuar në InstaStory, Adriana ndodhet në shtratin e spitalit, teksa Keith i mban dorën dhe bisedon me të.

Matoshi, ndonëse duket e lodhur për shkak të operacionit të vështirë, duket në gjendje të mirë.

Matoshi njoftoi të hënën se do t’i nënshtrohej një operacioni pasi iu rikthye pas nëntë vitesh tumori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kurrë sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat, krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tumori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.

Pas