-Jetë dhe Stil

Foto/Votimet në primare, Alimehmeti dhe Këlliçi shfaqen me partneret e tyreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 04/12/22 |
Opi Nion

Belind Këlliçi dhe mjeku Ilir Alimhemeti janë dy nga 7 kandidatët për primaret e Tiranës q po mbahen ditën e stome.

Ndërsa kanë shkuar të votojnë, të dy kanë qenë të shoqëruar nga partneret e tyre. Më herët u panë të votojnë mjeku Alimehmeti dhe bashkëshortja e tij, e cila gjithashtu është mjeke. Disa minuta më pas shkoi në votim edhe Belind Këlliçi dhe partnerja e tij Ana Shkreli, vajza e ish-ministri Artan Shkreli dhe studiueses Ledi Shamku./Opinion.al

Pas