-Jetë dhe Stil

Foto/ Trendi i kësaj pranvere janë kostumet


               Publikuar në : 16:27 - 22/05/19 |
xhu lia

Trendi i kësaj pranvere sa i përket veshjes tek vajzat ka qenë padyshim kostumi.

Në ngjyra dhe tonalitete të ndryshme kostumet kanë qenë vërtet mjaft në modë në këtë periudhë.

 

Por ngjyra që ka spikatur më shumë tek to, ka qenë roza dhe nuancat e saj.

Në fotot e mëposhtme ju sjellim disa nga këto veshje si dhe kombinimet sa më ideale për to./Opinion.al/

f f2 f3 f4 f5 f6 f7
<
>

Pas