Sport

Foto/Tensione mes Tares dhe presidentit të Lazios, pamje nga momenti i debatitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:20 - 05/07/22 |
Opi Nion

Duket se marrëdhënia mes drejtorit sportiv të Lazios, Igli Tares dhe presidentit të ekipit, Claudio Lotito kanë pësuar krisje.

Këtë fakt e tregon një foto e bërë publike në rrjetet sociale, ku tare duket se po debaton ashpër me presidentin e ekipit të Lazios.

Debati ka ndodhur mbrëmjen e djeshme teksa po prezantoheshin fanellat e reja të ekipit italian.

Të dy duken mjaft të revoltuar në foton që po qarkullon në rrjet.

Ndërsa Igli Tares i përfundon kontrata me Lazion pas 12 muajsh, por mediat italiane raportuan se shqiptari po mendon dorëheqjen./Opinion.al

Pas