InstaBIZ

Foto/Rihanna dhe i dashuri i saj ‘kapen mat’ në Malibu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 17/04/19 |
xhu lia

Prej disa kohësh këngëtarja e njohur nga ishujt Barbados, Rihanna është në një lidhje me biznesmenin Hassan Jameel.

Daljet e tyre publike nuk kanë qenë të shpeshta dhe paparacët shpesh i kanë fotografuar pa dijeninë e tyre. Edhe këtë ata janë munduar t’u largohen paparacëve, ndërkohë që kanë darkuar së bashku në Malibu.

Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë e veshur me një fustan të zi, ku i dukeshin këmbët e tonifikuara. Rihanna dhe Hassan janë në një marrëdhënie që prej vitit 2017./Opinion.al/

Pas