InstaBIZ

Balotelli nuk iu ndahet vajzave të ekranit,i lidhur me këngëtaren e njohur


               Publikuar në : 15:07 - 17/04/19 |
el ida

Së fundmi, Mario Balotelli,  sulmuesi italian i Marseilles është në një romancë me këngëtaren e njohur italiane, Elodie Di Patrizi.

E përditshmja italiane, “Oggi”, raporton  se Balotelli dhe këngëtarja dalin bashkë prej kohësh, por vetëm në javët e fundit kanë vendosur të mos fshihen më, duke frekuentuar edhe ambiente publike së bashku.

Burime pranë sulmuesit, tregojnë se ai dhe ish konkurrentja e “Amici”-t, janë tashmë të pandashëm nga njëri-tjetri, dhe shtojnë që ai duket më i dashuruar se asnjëherë.

Balotelli ka pasur disa histori me vajza të njohura të ekranit, kujtojmë ndër të tjera, Sofia Viktoria Rid, fituesja e “Big Brother 10” në Angli, Fani Negusha, modele e njohur belge me të cilën shkëmbeu dhe unazat e fejesës, Eliana Kartela “Miss Padania 2010”,  Melisa Kastanjoli modele dhe moderatore e njohur italiane, dhe Tabi Braun, modele e njohur angleze. /Opinion.al

 

Pas