InstaBIZ

FOTO/Plas gallata në rrjet, “lufta” brenda PD frymëzon “memet”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:06 - 16/12/21 |
Opi Nion

Zhvillimet e fundit në selinë blu, kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, madje edhe të rrjeteve sociale.

“Lufta” mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit aktual të PD, Lulzim Basha për Partinë Demokratike ka bërë që edhe shumë faqe “memesh” të krijojnë ilustrime nga ajo çfarë po ndodh brenda selisë blu, por me goxha satirë.

Më poshtë do të mund të shihni disa nga “memet” që kanë shpërthyer nëpër rrjet, ku të përfshirë janë disa nga personazhet që janë në qendër të vëmendjes kohët e fundit./Opinion.al

 

Pas