InstaBIZ

FOTO/ Pas Tiranës dhe Krujës, Dua Lipa darkë në Dhërmi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:08 - 30/07/21 |
Opi Nion

Dua Lipa vazhdon të shijojë Shqipërinë. Pas Tiranës, Sarandës dhe Krujës, këngëtarja është parë së fundi në Dhërmi, një nga zonat më të bukura në bregdetin shqiptar.

Bashkë me familjen ylli i popit ka zbritur fillimisht në Drymades Inn, ndërsa më pas është parë të darkojë në restorantin “Zoe Hora”, i hapur pikërisht dje në fshatin karakteristik 600-vjeçar të Dhërmiut, në një nga pikat më panoramike të tij.

Me këtë darkë të qetë dhe familjare, e pashqetësuar nga prania e pushuesve të tjerë, Dua Lipa duket se po kërkon të shijojë të gjitha dimensionet e Shqipërisë./Opinion.al

Pas