Kryesore

COVID-19/ 70 raste të reja dhe 1 vdekje në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 30/07/21 |
Opi Nion

Vijon të jetë i lartë numri i infektimeve me Covid-19 në Kosovë edhe 24 orët e fundit.

Nga autoritetet mjekësore është konfirmuar se janë regjistruar 70 raste të në 24 orët e fundit ndërsa 1 person ka humbur jetën.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një infografike të publikuar në faqen zyrtare./Opinion.al

Pas