InstaBIZ

Foto/ Paris Hilton kujton Micheal Jackson në ditën e tij të lindjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:56 - 30/08/19 |
xhu lia

Këngëtarja Paris Hilton ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër të saj me yllin e muzikës pop Micheal Jackson.

Paris e ka publikuar këtë ditën kur Micheal do të mbushte 61-vjeç.  “Gëzuar ditëlindjen #MichaelJackson! Të dua dhe më mungon”,-ka shkruar Paris krahas fotos.

Mbreti i popit Micheal Jackson ndërroi jetë në 25 qershor 2009 në Los Angelos si rezultat i një mbidoze ilaçesh.

Kohët e fundit emri i tij ka qenë mjaft i lakuar këto kohë pas publikimit  të dokumentarit, ‘Leaving Neverland’./Opinion.al/

Pas