InstaBIZ

Foto/ Zhvishet Bebe Rexha, mesazhi që dha për 30-vjetorin e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 30/08/19 |
xhu lia

Prej një jave këngëtarja Bebe Rexha ka nisur ‘festimet’ për 30-vjetorin e saj të lindjes që përkon me ditën e sotme.

Në këtë ditë të veçantë për të, Bebe ka publikuar edhe një këngë me titull ‘Not 20 Anymore” (Jo më 20 vjeçe) si dedikim për veten.

Më herët ajo është shprehur e lumtur që tashmë është një 30-vjeçare dhe ka lënë pas të 20-tat, pasi ndihet më seksi dhe më e zgjuar.

Por duket këngëtarja me origjinë shqiptare nuk është ndalur me kaq. Ajo ka publikuar një foto provokuese ku shfaqet topless dhe e shtrirë në dysheme.

Krahas fotos ajo ka shkruar:

“Kështu do të duken 30 vitet e mia. Veshja ime e ditëlindjes. Dashuri për veten. Pozitive me trupit tënd,”-shkruan Bebe krahas fotos.

Nuk është hera e parë që Bebe flet për dashurinë për veten dhe trupin e saj duke patur parasysh që shpesh është paragjykuar për linjat e saj./Opinion.al/

Pas