InstaBIZ

Foto/”Nihali” tregon barkun e rrumbullakosur


               Publikuar në : 16:48 - 22/07/19 |
xhu lia

Aktorja turke Hazal Kaya është bërë mjaft e njohur në Shqipëri për shkak të roleve të saj në telenovelat e transmetuara në Klan, e sidomos për rolin e Nihal në “Dashuri e Ndaluar”.

Ajo është në muajin e 5-të të shtatzënisë dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar barkun e rrumbullakosur.

Ka qenë një mikja e saj, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto ku aktorja duket e lumtur e veshur me një fustan blu të errët ku i dallohet barku.

Ende nuk është bërë e ditur gjinia e bebit, por thuhet se aktorja dhe partneri i saj dhe producenti i njohur Ali Atay janë më të lumtur se kurrë. Ata u lidhën në martesë më 6 shkurt të këtij viti./Opinion.al/

Pas