Bota

Foto/Lamtumira e princit Filip, një manifestuese shfaqet toples


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:06 - 17/04/21 |
Opi Nion

Një manifestuese ambjentaliste është shfaqur toples përpara një grupi të vogël njerëzish të mbledhur përpara kështjellës Windsor, vetëm pak minuta pas heshtjes që u mbajt në nder të dukës së Edinburgut, raporton “Guardian”.

Nën thirrjet “Të shpëtojmë planetin”, gruaja është ngjitur mbi statujën e mbretëreshës Viktoria, derisa policia ka ardhur dhe e ka larguar prej aty./Opinion.al

Pas