-Jetë dhe Stil

FOTO-LAJM/Kuajt e egër dalin në rrugë. Ku është ky vend?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 30/11/15 |
b.f

Kjo është një foto e publikuar nga AFP dhe po qarkullon në rrjetet sociale. Është risi shfaqja e kuajve të egër nëpër rrugë. Kjo foto është shkrepur në SHBA, pranë parkut natyror Assateague Island në Maryland.

Capture

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas