InstaBIZ

Modeli i ri i Arminës, fansat je bërë si Sadije Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 30/11/15 |
root

Armina Mevlani ka vendosur të ndryshojë look dhe të risjellë edhe njëherë modelin me baluke.

12274239_10206990843724013_3571201735905234010_narmina-2

Por me të publikuar këtë foto në rrjetet sociale kanë vërshuar menjëherë komentet e fansave. Disa prej tyre e pëlqejnë këtë ndryshim, disa të tjerë e kanë kritikuar, madje kanë arritur të mendojnë që  Armina e ka kopjuar këtë model, nga ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, të dashurit të saj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Arminës.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas