InstaBIZ

Truproja seksi i Adele


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 30/11/15 |
root

Për sigurinë e saj, këngëtarja britanike Adele ka punësuar Peter Van Der Veen, një djalosh nga Holanda, i cili më parë ka punuar për Lady Gaga-n.  Në rrjetet sociale nuk mungojnë komentet dhe statuset e femrave për djalin seksi që ruan këngëtaren britanike.

Embedded image permalink

Embedded image permalink

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas