-Jetë dhe Stil

Makinat “vintage” 1200 km rreth Kinës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:53 - 30/11/15 |
root

Disa makina të vjetra të prodhura rreth 50 vjet më parë, duket se ishin në gjendje shumë të mirë. 51 makina “vintage” nga 26 shtete të botës sëbashku me përdoruesit e tyre, kanë përshkruar rreth 1200 km të Kinës, në një territor rural shumë të vështirë plot dhi.

63152

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas