Kryesore

FOTO-LAJM/ Sakrifica e madhe e Rrahman Rrajës për PS-në


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 26/10/18 |
b.f

Mazhorancës i duheshin dje me patjetër votat në parlament për të shembur Teatrin Kombëtar dhe kështu nuk kishte si të mungonte as Rrahman Rraja, babai i Rexhepit që ndodhet në burg për dhunimin e të dashurës, Xhesiela Maloku.

Deputeti i Krujës, Rraja, fill pas skandalit të të birit, pësoi një incident duke dëmtuar këmbën e djathtë. Ai u shfaq dje në sallën e parlamentit duke ecur me paterica. Fotografi zyrtar i PS, Agim Rama është kujdesur të kapë në foto gjithë lëvizjes e Rrajës; në sallë duke votuar e mandej në oborrin e parlamentit duke iu drejtuar makinës së tij. Siç shihet qartë Rraja ka ardhur pa shofer në parlament. Në rrjetet sociale kanë plasur “meme”-t dhe qytetarët ngrenë pikëpyetje: Si ka mundësi që Rrahman Rraja mund të ngasë makinën kur ka të dëmtuar këmbën e djathtë?!

Po kështu ka terhequr vemendjen edhe makina e tij luksoze.


Pas