Life Style

Foto-lajm/ Balla merr drejtimin e rulit dhe shtron rrugën me asfalt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 12/08/21 |
Opi Nion

Deputeti socialist Taulant Balla këtë të enjte ka inspektuar punimet e rrugëve në qarkun e Elbasanit.

Në një foto të publikuar nga vetë ai në rrjetet sociale, shfaqet teksa ka marrë ka marrë drejtimin e rulit në një rrugë që po asfaltohet.

“Nuk ka kohë për pushim”, shkruan Balla krah fotos së publikuar./Opinion.al

 

Pas