InstaBIZ

Foto/ Kim tregon sesi ka ndryshuar i vogli i saj Psalm këto muaj


               Publikuar në : 14:45 - 11/07/19 |
xhu lia

Personazhi i njohur televiziv Kim Kardashian vetëm pak kohë më parë është bërë nënë për herë të katërt.

Djali i saj Psalm ka ardhur në jetë përmes një nëne mbartesë. Kim ka vendosur të ekspozojë vogëlushin e saj duke treguar në këtë mënyrë sesa është rritur ai.

Shumë nga ndjekësit kanë komentuar se Psalm është një kopje e motrës Chicago. Përveç Chicagos dhe Psalmit, Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë edhe dy fëmijë të tjerë vajzën North dhe djalin Saint./Opinion.al/

Pas