Kronikë

Foto/Kamioni u bë copë, policia:Ka vdekur shoferi 32-vjeçar dhe pasagjeri 28 vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:39 - 16/05/22 |
Opi Nion

Policia e Vlorës ka dhënë detaje rreth aksidentit të ndodhur paraditen e sotme, ku një kamion është rrëzuar teksa punonte në baypasin Orikum-Kaninë.

Sipas uniformave blu, viktimat janë drejtuesi i kamionit shtetasi A. B., 32 vjeç,banues në Kavajë dhe pasagjeri në kamion shtetasi K. K., 28 vjeç, banues në Lushnje.

Në lidhje me informacionin paraprak të dhënë më parë, ku në bypasin Orikum-Kaninë, është rrëzuar një kamion, sqarojmë se kanë ndërruar jetë drejtuesi i kamionit shtetasi A. B., 32 vjeç,banues në Kavajë dhe pasagjeri në kamion shtetasi K. K., 28 vjeç, banues në Lushnje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas