Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, qëllohet 31-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 16/05/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Durrës sot pas një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Sipas policisë, rreth orës 13:00, në lagjen nr.1, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka mbetur i plagosur me armë zjarri shtetasi  A.K., 31 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se ka nisur krehjen e zonës për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Rreth orës 13:00, në lagjen nr.1 Durrës, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta, është plagosur me armë zjarri, në këmbë, shtetasi A. K., 31 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Vijon krehja e zonës, për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas