Aktualitet

FOTO/ Dëbora e parë pranverore, pamje nga Kukësi dhe Puka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:42 - 21/03/21 |
Opi Nion

Në pjesë e madhe e territorit është e mbuluar nga dëbora ditën e sotme, teksa raportohet që reshjet vijojnë që të bien.

Fotot e mëposhtme janë nga Kukësi ku duket që qyteti ka marrë një pamje shumë piktoreske në dëborën e parë të pranvererës.

Kujtojmë gjithashtu që në këtë qytet sot janë shënuar disa aksidente si pasojë e motit të keq me reshje dëbore dhe mjegull.

Ndërkaq,  pamje të mrekullueshme vijën dhe nga Puka. Korça gjithashtu u zbardh mëngjesin e sotëm. Ndërkohë që në një pjesë tjetër të qyteteve, përfshirë Vlorën pati probleme me qarkullimin e makinave në qytet pasi reshjet e shiut shkaktuan problem në qarkullim./Opinion.al

Pas