-Jetë dhe Stil

Foto/Arbana Osmani nënë për herë të tretë: Po çmendemBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 01/09/22 |
Opi Nion

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani ditën e sotme është bërë nënë për herë të tretë.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë prezantuesja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Teksa poston një foto me vogëlushen e saj në krahë, Osmani shkruan se po çmendet pas vajzës që ka ëndërruar.

Postimi i plotë

Dreams do come true✨✨✨
Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi❤️
Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar 🤍

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

 

 

Pas