Aktualitet

Forumi ekonomik, Rama vizitë në Hong Kong


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 24/10/15 |
b.f

TIRANË- Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të zhvillojë një vizitë në Hong-Kong, ku do të marrë pjesë në një Forum Ekonomik mes Shqipërisë dhe Hong Kongut. Të hënën Rama do të zhvillojë takim me Kreun Ekzekutiv të Hong Kong-ut, Leung Chun-ying. Gjithashtu do të marrë pjesë në Komitetin e Energjisë së Kinës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas